Shop     Vznik ČSR     Czech TV     Videa

Kdo jsme

Na úvod bychom uvedli, že nejsme žádné politické seskupení. Jsme parta odhodlaných mladých lidí nespokojených s touto politickou situací, režimem a upadajícími morálními, sociálními a kulturními hodnotami této společnosti, která balancuje na hraně velké propasti.

Naše aktivity se odvíjí především od občanské nespokojenosti. Tato občanská nespokojenost je zapříčiněna politickou liknavostí, která je neochotná a neschopná řešit naléhavé pronárodní problémy (jako jsou například sociální rozdíly, fetující mládež, korupce a nemalým velmi důležitým problémem mafiánsko-bolševické praktiky naší ,,demokratické“ vlády), spojené s naším lidem a budoucností našich generací. Každý, kdo byť jen z části nesouhlasí s pochlebováním politických atrap, okamžitě od nich dostává nálepku extrémisty, teroristy a neonacisty. Dennodenně jsou pošlapávány principy demokratické společnosti. Svoboda slova je už jen pouhým pojmem na papíře, který je zamknutý v šuplíku. Lidé jsou perzekuováni za každé špatné slovo nelichotící systému. Politická policie zavírá a terorizuje mladé lidi za názory či pouhé vylepování „nevhodných samolepek“. Davy policejních těžkooděnců rozehnávají pokojná shromáždění.

V dnešní době, kdy funguje (ačkoliv by nemělo) tzv. „bílé bezpráví“, je mnoho lidí utlačováno (ne)národními menšinami, které ukazují, že mají nad námi stále větší nadvládu, a plnou podporu naší politické scény. Ačkoliv nechceme, tak i přesto na všechny obyvatele působí tento negativní vliv. Když se nejedná o rasově motivované zločiny či sociální rozdíly, tak se jedná o cizince kradoucí práci našim lidem, což má za následek tisíce Čechů bez práce, kteří následně nemají kvalitní zázemí, a tím pádem upadá kvalita celkové životní úrovně.

Nechutná touha po moci a majetku na naší politické scéně je tak velká a bezohledná, že už ani není možné nad ní dále zavírat oči a chovat se tak, jako by bylo vše v pořádku. Nehledě na nevhodné působení tohoto laxního postoje na dnešní mládež, která by měla být naší budoucností. Nejedná se pouze jen o tyto problémy, ale je jich bohužel o mnoho více. Naším zájmem a morální povinností jakožto národních socialistů, je upozornit na tyto ohavné vládní praktiky a morální úpadky společnosti, vzbudit u lidí zájem a touhu bojovat proti tomuto systému, přistěhovaleckým násilníkům a machinacím s prostým lidem za český národ.

Ukažme společně svou hrdost a sílu a dokažme, že nejsme pouhými otroky tohoto systému! Společnou aktivitou proti systému!Máte chuť psát články, nebo tvořit propagační materiály, založit buňku, či máte jen nějakou připomínku, kterou byste nám rádi sdělili?

Neváhejte, napište nám na níže uvedený e-mail a my rádi Vaši tvorbu zveřejníme.

svobodnamladez[zavinac]yahoo.com

Buď aktivní i TY ve svém městě!
Buduj autonomní odpor proti systém, za skutečné sociální a národní hodnoty!

Odporuj a Podporuj!